Rodžers Bukarts tiek pie pirmā punkta SL, Cjunskis izceļas ar vārtu guvumu

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs laukumā devās septiņi Latvijas hokejisti.

Aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Kūsnahtas “Lions” ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “EHC Basel”.

Bukarts atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot panākt 2:1. Jaunākais no trīs brāļiem Bukartiem nospēlētajās 16:07 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

19 gadus vecajam uzbrucējam šis kļuva par pirmo punktu SL. Šosezon viņš aizvadījis trīs spēles.

Sējējs 13 minūtēs un 20 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem un bloķēja divus sāncenšu raidījumus.

Aizsargs trīs mačos pie punktiem nav ticis.

“Lions” ar trīs spēlēs iegūto vienu punktu ierindojas priekšpēdējā, 9. vietā. Nākamo spēli abu latviešu komanda aizvadīs 24. septembrī pret Belinconas “Snakes”.

Citā mačā Roberta Cjunska un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC Sierre” savā laukumā ar 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās “HC Thurgau”.

Cjunskis otrajā periodā izcēlās ar vārtu guvumu, spēlējot mazākumā. Cjunskis uz ledus atradās vien sešas minūtes un 45 sekundes, kurās paguva veikt trīs metienus pa vārtiem un uzvarēt vienu iemetienu no sešiem.

Šosezon 20 gadus vecais uzbrucējs četrās spēlēs guvis vienus vārtus. Tie kļuva arī par viņa pirmajiem vārtiem SL.

Tikmēr Ķēniņš nespēja realizēt bullīti. Pieredzējušais hokejists 16:22 minūtēs uzvarēja vienīgo iemetienu, kā arī veica un bloķēja pa vienam metienam.

Uzbrucējam šī kļuva par pirmo spēli sezonā un arī kopš aprīļa beigām, kad guva savainojumu.

“HC Sierre” ar septiņiem punktiem četrās spēlēs ieņem 5. vietu. Komandai nākamais mačs paredzēts 24. septembrī pret “EHC Basel”.

Savukārt “EHC Chur” ar uzbrucēju Darels Dukuru sastāvā pārspēja Belinconas “Snakes” ar 3:2 (0:2, 2:0, 0:0, 1:0).

Dukurs 16 minūtēs un 48 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem.

21 gadu vecais uzbrucējs šosezon četrās spēlēs guvis divus vārtus.

“EHC Chur” ierindojas 7. pozīcijā ar pieciem punktiem četrās spēlēs.

Uzbrucēja Riharda Melnalkšņa “EHC Olten” viesos ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) zaudēja “EHC Winterthur”.

Melnalksnis, spēlējot ceturtajā maiņā, uz ledus pavadītajās 12:41 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un uzvarēja septiņus no deviņiem iemetieniem.

Uzbrucējs šosezon trīs mačos pie punktiem nav ticis.

“EHC Olten” trīs spēlēs sakrājusi tikpat punktus un ieņem 8. vietu. Melnalkšņa “Olten” nākamo maču aizvadīs ar Dukura pārstāvēto Kūras komandu 24. septembrī.

Visbeidzot divu latviešu – Toma Andersona un Sanda Smona – pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” mājās atzina “EHC Visp” pārākumu ar 0:1.

Andersons, kurš ir komandas kapteinis, 18:16 minūtēs izpildīja un bloķēja pa vienam metienam. 18 minūtēs un 16 sekundēs uzbrucējs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un neitralizēja sāncenšu metienu.

Četrās spēlēs Andersons atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Taču Smons uz ledus pavadīja 14:56 minūtes, vienreiz metot pa vārtiem.

Smona kontā četros mačos divas piespēles.

Abu latviešu “La Chaux-De-Fonds” ieņem 1. vietu līgā ar deviņiem punktiem četrās cīņās. Nākamā spēle komandai ieplānota 24. septembrī pret “HC Thurgau”.