Robertam Bukartam vārtu guvums “Ridera” uzvarā, rezultatīvi arī Zīle un Freibergs

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas uzbrucēja Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja “Olomouc” klubu.

Bukarts šajā cīņā 15 minūtēs un 48 sekundēs guva vārtus, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā uzbrucējs 29 spēlēs guvis 12 punktus (9+3), bet “Ridera” ar 36 punktiem 30 cīņās ieņem 12. pozīciju līgā. Pēdējās četrās spēlēs Bukarts guvis trīs vārtus.

Nākamais mačs Vitkovices komandai paredzēts 7. janvārī savā laukumā plkst. 17:00 pret Prāgas “Sparta”.

Uzvaru izcīnīja Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” vienība, kas mājās ar rezultātu 5:2 (0:1, 3:1, 2:0) pieveica Tršinecas “Ocelari” klubu.

Zīle šajā cīņā 22 minūtēs un 30 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+4”.

Tikmēr Jaks 18 minūtēs un 44 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderību “+2”..

Šosezon Zīle 33 spēlēs nopelnījis sešus punktus (1+5), bet Jaks 25 mačos ticis pie 14 punktiem (3+11).

“Verva” komanda šajā sezonā 33 cīņās izcīnījusi 59 punktus un atrodas ceturtajā vietā Ekstralīgā.

Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 7. janvārī viesos plkst. 16:30 pret Karlovi Vari “Energie”.

Citā mačā Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” vienība mājās ar rezultātu 5:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 0:0) pēcspēles metienos piekāpās Karlovi Vari “Energie” vienībai.

Freibergs šajā spēlē 18 minūtēs un 37 sekundēs izcēlās ar rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon 33 spēlēs Freibergs guvis sešus punktus (1+5), bet “Mountfield” ar 50 punktiem 33 cīņās ierindojas septītajā vietā Ekstralīgā.

Nākamais mačs Hradeckrāloves vienībai paredzēts 7. janvārī viesos plkst. 18:00 pret Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.

Visbeidzot, Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri” komanda izbraukumā ar rezultātu 2:7 (2:1, 0:3, 0:3) cieta sagrāvi Plzeņas “Škoda” klubam.

Tralmaks šajā spēlē 18 minūtēs un 47 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 31 cīņā ticis pie 22 punktiem (14+8), bet “Rytiri” ar 28 punktiem 31 mačā ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 7. janvārī mājās plkst. 18:00 pret Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” vienību.