Robertam Bukartam noslēdzošajā pārbaudes māčā vārtu guvums

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) pēdējā pārbaudes spēlē pirms regulārās sezonas uzveica Brno “Kometa” vienību.

Roberts Bukarts mača rezultātu atklāja pirmā perioda 12. minūtē. Vien 48 sekundes vēlāk Romāns Pučeks dubultoja “Ridera” pārsvaru.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Radeks Kuceriks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Jakubs Stehliks atjaunoja Vitkovices kluba divu vārtu pārsvaru trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē. Bukarta klubam izdevās pārsvaru noturēt līdz galam un izcīnīt uzvaru.

Vitkovices komanda regulāro sezonu atklās 16. septembrī pret Kristapa Zīles, Ralfa Freiberga un Jāņa Jaka pārstāvēto Litvīnovas “Verva”.