Roberts Bukarts uguņo, Rihardam divi punkti (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

Riharda un Roberta Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” mājās ar 7:1 (1:0, 3:1, 3:0) sagrāva “Olomouc”.

Roberts guva vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Rihards atzīmējās ar diviem (1+1) punktiem.

Rihards 14. minūtē pēc Roberta piespēles, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu.

Roberts 47. minūtē pēc Riharda piespēles vairākumā panāca 5:1, bet 55. minūtē vecākais no brāļiem Bukartiem, spēlējot vairākumā, asistēja “Ridera” sestajos vārtos.

Roberts 16 minūtēs un 48 sekundēs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Rihards 17 minūtēs un 19 sekundēs četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību. Arī viņš laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Rihards šosezon trīs spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt Roberts trijos mačos izcēlies ar vienu precīzu metienu un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Ridera” ar septiņiem punktiem trīs spēlēs ir līgas vicelīdere. Nākamo maču Bukartu pārstāvētais klubs aizvadīs 24. septembrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Tršinecas “Ocelari”.

Aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield”, spēlējot savā laukumā, bullīšos ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Liberecas “Bili Tygri”.

Freibergs otrā perioda pēdējās sekundēs asistēja “Mountfield” otrajos vārtos. Aizsargs nospēlēja 19 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja divus sāncenšu metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Batņa 22 minūtēs un 58 sekundēs izpildīja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja četros no astoņiem (50%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Freibergs trīs spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli, bet Batņa pirmajos trijos mačos palicis bez punktiem.

“Mountfield” ar vienu punktu trīs spēlēs ieņem priekšpēdējo vietu līgā. Nākamo spēli latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 24. septembrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvēto Karlovi Varu “Energie”.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Plzeņas “Škoda”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) atzina “Mlada Boleslav” pārākumu.

Rubīns uz ledus pavadītajās 22 minūtēs un sešās sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs trīs spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Škoda” ar trīs punktiem trīs mačos atrodas 11. pozīcijā. Nākamo spēli Rubīna pārstāvētais klubs aizvadīs 24. septembrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Prāgas “Sparta”.

Aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Karlovi Varu “Energie” izbraukumā ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) uzveica Prāgas “Sparta”.

Jaks 21 minūtē un 43 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Mamčics uz ledus pavadīja 19 minūtes un 41 sekundi, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Abi Latvijas izlases aizsargi pirmajās trīs spēlēs palikuši bez punktiem.

“Energie” ar trīs punktiem trīs mačos ieņem 12. vietu. Nākamo spēli latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 24. septembrī, plkst. 18:30 mājās tiekoties ar aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvēto Hradeckrāloves “Mountfield”.