Rimjāns turpina būt rezultatīvs, ”Arctic Eagles” nenosargā uzvaru

Trīs uzvaru sērija Norvēģijas hokeja līgā šovakar pārtrūka Latvijas uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētajai Narvikas “Arctic Eagles”, kas, spēlējot mājās, bullīšos ar 3:4 (0:2, 2:0, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās “Lillehammer”.

“Arctic Eagles” 59. minūtē izvirzījās vadībā ar 3:2, taču viesi desmit sekundes līdz pamatlaika beigām, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca izlīdzinājumu un vēlāk svinēja uzvaru pēcspēles metienos.

Rimjāns spēlēja mājinieku otrajā maiņā. Latvijas hokejistam 28. minūtē netika ieskaitīti vārti. Otrā perioda turpinājumā Rimjāns izcēlās ar rezultatīvu piespēli, asistējot “Arctic Eagles” otrajā vārtu guvumā.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 52 sekundes, izpildot sešus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu. Rimjāns nerealizēja bullīti pēcspēles metienu sērijā.

Šosezon 11 spēlēs uzbrucējs atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Arctic Eagles” ar desmit punktiem 11 mačos ierindojas astotajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētais klubs aizvadīs 19. oktobrī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Fredrikstādas “Stjernen”.