Ri. Bukarts iemet papildlaikā, Mitenam pirmā uzvara, Tralmaks tiek pie punkta (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā. Tikmēr uzbrucējs Eduards Tralmaks atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Riharda un Roberta Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 4:3 (0:1, 0:2, 3:0, 1:0) pārspēja Liberecas “Bili Tygri”.

Jaunākais no brāļiem Bukartiem pagarinājuma ceturtajā minūtē guva uzvaras vārtus.

Rihards 16 minūtēs un divās sekundēs izdarīja piecus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs “Ridera” kreklā 15 spēlēs atzīmējies ar pieciem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Roberts uz ledus pavadīja 15 minūtes un 27 sekundes, trīsreiz apdraudot pretinieku cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs šosezon 48 mačos guvis 14 vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 68 punktiem 49 spēlēs ieņem devīto vietu līgā. Nākamo maču Bukartu pārstāvētais klubs aizvadīs 27. februārī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Brno “Kometa”.

Vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” mājās ar 5:2 (4:1, 0:0, 1:1) apspēlēja Tršinecas “Ocelari”.

Mitens atvairīja 28 no 30 (93,33%) pretinieku metieniem un izcīnīja pirmo uzvaru “Rytiri” rindās.

Savukārt Tralmaks astotajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja uzvarētāju otrajā vārtu guvumā. Latvijas hokejists 14 minūtēs un 32 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Uzbrucējs 49 spēlēs guvis 21 vārtus un deviņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Rytiri” ar 36 punktiem 49 mačos ierindojas pēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Mitena un Tralmaka pārstāvētā komanda aizvadīs 27. februārī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvēto Litvīnovas “Verva”.

Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” savā laukumā ar 3:8 (1:1, 1:4, 1:3) atzina Prāgas “Sparta” pārākumu.

Jaks uz ledus pavadīja 21 minūti, izpildot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Aizsargs 40 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm.

Zīle 22 minūtēs un 43 sekundēs reizi meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Aizsargs 46 mačos guvis četrus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Verva” ar 78 punktiem 49 spēlēs atrodas piektajā pozīcijā.

Savukārt aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) piekāpās “Olomouc”.

Freibergs uz ledus pavadīja 18 minūtes un vienu sekundi, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 49 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 70 punktiem 49 mačos ieņem astoto vietu. Nākamo spēli Freiberga pārstāvētais klubs aizvadīs 27. februārī, plkst. 19:30 izbraukumā tiekoties ar Prāgas “Sparta”.

Autors: Rainers Rogs