Ri. Bukartam divas soda minūtes zaudējumā pret čempioni ”Red Bull”

Trešo zaudējumu pēc kārtas Austrijas atklātajā čempionātā (IceHL) šodien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Klāgenfurtes ”Athletic Sports Club”, kas, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:4 (1:0, 0:3, 2:0, 0:1) piekāpās aizvadītās sezonas čempionei Zalcburgas ”Red Bull”.

”Athletic Sports Club” septītajā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu, bet otrajā periodā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus un ieguva jau divu ripu pārsvaru – 3:1.

Lai gan divas sekundes līdz pamatlaika beigām viesi panāca neizšķirtu (3:3) un izrāva papildlaiku, beigu beigās ”Red Bull” tomēr svinēja panākumu ar 4:3.

Bukarts izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs 21 spēlē šosezon ir nopelnījis 17 (8+9) punktus.

Bukarta pārstāvētā ”Athletic Sports Club” ar 55 punktiem 36 mačos ieņem vien septīto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: IceHL