Razgals rezultatīvs pret Bērziņa komandu

Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar 6:2 (2:1, 3:1, 1:0) sagrāva bez Daniela Bērziņa spēlējošo “VHK Vsetin”.

Bērziņš izlaidis jau otro Vsetīnas komandas spēli pēc kārtas.

Razgals rezultatīvi asistēja “Torax Poruba 2011” sestajos vārtos, kas tika gūti 3. perioda 6. minūtē.

Razgals uz ledus pavadītajās 13:51 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon Razgals piecās spēlēs guvis vārtus un atdevis trīs piespēles.

Citā spēlē aizsargs Patriks Ozols piedalījās viņa Jihlavas “Dukla” uzvarā pret Trebičas “SK Horacka Slavia” ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

Ozols 19 minūtēs un 39 sekundēs trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem un vienu metienu bloķēja.

Piecās spēlēs Ozols atdevis trīs piespēles.

Visbeidzot, Edgara Kuldas pārstāvētā komanda Prāgas ”Slavia” ar 1:4 (0:1, 0:3, 1:0) atzina Sokolovas “Banik” pārākumu.

Kulda 18:40 minūtēs uz ledus bloķēja trīs metienus un uzvarēja trīs no 11 iemetieniem (27%).

Kulda piecos mačos guvis vārtus un atdevis trīs piespēles.