Razgalam 1+1 Čehijā, vārti arī Danielam Bērziņam un Edgaram Kuldam

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) savā laukumā uzvarēja Zlīnas “Berani” vienību.

Kulda šajā mačā 18 minūtēs un 46 sekundēs guva vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 43% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Hokejists izcēlies ar punktu pēdējās septiņās spēlēs pēc kārtas. Šosezon uzbrucējs 33 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 15 piespēles. Vienā spēlē Čehijas Ekstralīgā Kulda punktus neguva.

“Slavia” ar 35 punktiem 33 mačos atrodas 12. vietā līgā.

Uzvaru izcīnīja arī Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda, kas ar rezultātu 5:4 (2:2, 0:1, 3:1) mājās pārspēja Pardubices “Dynamo B” klubu.

Bērziņš šajā mačā 20 minūtēs un 42 sekundēs izcēlās ar vārtu guvumu, divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 45% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šajā sezonā 22 cīņās izcēlies ar četriem vārtiem un piecām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 66 punktiem 33 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 6:2 (1:1, 2:1, 3:0) apspēlēja Prerovas “Zubr” vienību.

Razgals šajā mačā 14 minūtēs un četrās sekundēs guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 30 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba” ar 81 punktu 33 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Visbeidzot, Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” viesos ar rezultātu 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) piekāpās Litomerices “Stadion” komandai.

Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 16 minūtes un 29 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā aizsargs 30 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un deviņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 47 punktiem 32 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.