Razgala vārti neglābj no zaudējuma, E. Kuldam rezultatīva piespēle

Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlēs šovakar piedalījās trīs Latvijas hokejisti.

Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:2, 1:1, 0:1) piekāpās “Frydek-Mistek”.

Razgals 22. minūtē atklāja mača rezultātu. Uzbrucējs 15:10 minūtēs izcēlās ar pieciem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 35 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba” ar 91 punktu 39 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Savukārt, uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” mājās ar 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) pārspēja Kolīnas “SC Marimex”.

Kulda rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos vārtos. Uzbrucējs 13:15 minūtēs uz ledus divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 11 no 15 iemetieniem un saņēma divas soda minūtes.

Šosezon uzbrucējs 37 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 17 piespēles. Čehijas Ekstralīgā, kur šosezon Kulda aizvadījis vienu spēli, hokejists punktus nav guvis.

“Slavia” ar 41 punktu 39 mačos atrodas pēdējā, 14. vietā līgā.

Citā mačā Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” savā laukumā ar rezultātu 3:5 (1:0, 2:5, 0:0) zaudēja Zlīnas “Berani” vienībai.

Ozols šajā spēlē punktus neguva.

Šajā sezonā aizsargs 36 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un astoņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 56 punktiem 38 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot, bez traumētā Daniela Bērziņa spēlējošā “VHK Vsetin” mājās ar 3:1 uzveica Prostejovas “Jestrabi”.