Pavlovam fantastiska atgriešanās pret Slovākijas čempioni, Mamčics turpina uguņot (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Vitālijs Pavlovs šovakar pēc piecu spēļu pārtraukuma atgriezās laukumā Slovākijas Ekstralīgā ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli komandas uzvarā. Tikmēr aizsargs Roberts Mamčics jau trešajā spēlē pēc kārtas Slovākijā tika pie punktiem.

Pavlova un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla” mājās ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) apspēlēja Slovākijas čempioni Bratislavas ”Slovan”.

Tieši Pavlovs kļuva par mača galveno varoni. Latvijas uzbrucējs 24. minūtē asistēja komandas otrajā vārtu guvumā, palīdzot ”Dukla” atgūt vadību (2:1), bet trešā perioda 20. sekundē Pavlovs iemeta uzvaras ripu.

Pavlovs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latvijas uzbrucējs šosezon 19 spēlēs ir sakrājis 12 (6+6) punktus.

Zabusovs reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderību.

Roberta Mamčica rezultatīvā piespēle neglāba ”Nove Zamky” no zaudējuma izbraukumā ar 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) cita aizsarga Patrika Ozola pārstāvētajai Trenčīnas ”Dukla”.

Latviešu aizsargs 37. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumu, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem panākt 1:3.

Mamčics divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latvijas izlases aizsargs 16 mačos ir ticis pie četriem (0+4) punktiem. Trīs no tiem Mamčics ir nopelnījis pēdējās trijās spēlēs.

Četru rezultatīvo maču sērija pārtrūka uzbrucējam Mārtiņam Karsumam, kura pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” viesos ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) atzina ”Spisska Nova Ves” pārākumu.

Karsums atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā ”Poprad” mājās ar 0:6 (0:2, 0:3, 0:1) piedzīvoja sagrāvi pret ”Zvolen”.

Razgals izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat neveiksmi cieta arī uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra”, kas izbraukumā ar 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) piekāpās ”Banska Bystrica”.

Buncis reizi meta pa vārtiem, uzvarēja tikai piecos no 23 (21,74%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga