“Panthers” treneris: Teicu Balinskim, lai izbauda pirmo spēli NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” galvenais treneris Pols Moriss komentējis Latvijas aizsarga Uvja Jāņa Balinska debiju.

Jau ziņojām, ka Balinskis piedzīvoja debiju NHL mačā pret Minesotas “Wild” (0:2). Kopā ar Balinski “Panthers” rindās NHL debitēja Makijs Samoškevičs.

“Tu vari uzvarēt piecus Stenlija kausus, piecas Hārta trofejas, vari iekļūt Slavas zālē, bet tu tikai aizvadi vienu pirmo NHL spēli.

Es pateicu Balinskim un Samoškevičam, ka man ir vienalga kā viņi nospēlēs, galvenais, lai dara to ar smaidu. Es gribēju, lai viņi izjūt to nervozitāti himnas laikā un izbauda šo brīdi,” teica Moriss.

View this post on Instagram

A post shared by NHL (@nhl)

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 30 sekundi. Sev atvēlētajā laikā Balinskis izdarīja divus metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, nopelnīja četras soda minūtes un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 14. oktobrī viesos plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets” vienību.