Balinskis aktīvs NHL debijā, “Panthers” piedzīvo sauso zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās Minesotas “Wild” vienībai.

Šī bija Uvja Balinska pirmā spēle NHL. Aizsargs šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 30 sekundes.

Sev atvēlētajā laikā Balinskis izdarīja divus metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, nopelnīja četras soda minūtes un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda astotajā minūtē mača rezultātu atklāja “Wild” aizsargs Broks Feibers, bet otrās trešdaļas 13. minūtē Joels Ēriksons Eks dubultoja mājinieku pārsvaru.

Lai gan “Panthers” apšaudīja pretinieku vārtus, Filipu Gustavsonu pārspēt Floridas klubam neizdevās, kā rezultātā tika piedzīvots sausais zaudējums.

Filips Gustavsons atvairīja katru no 41 “Panthers” metiena, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 19 no 21 “Wild” raidījuma.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 14. oktobrī viesos plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets” vienību.