Razgals un Ozols gūst vārtus savstarpējā mačā Čehijā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 6:2 (3:1, 2:1, 1:0) uzvarēja Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” vienību.

Razgals šajā mačā 12 minūtēs un 39 sekundēs guva vārtus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs deviņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Torax Poruba 2011” ar 22 punktiem deviņās cīņās atrodas pirmajā vietā līgā.

Tikmēr Ozols šajā spēlē 17 minūtēs un astoņās sekundēs guva vārtus, trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā aizsargs deviņās cīņās nopelnījis vārtu guvumu un trīs rezultatīvas piespēles, bet “Dukla” ar 16 punktiem deviņos mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) mājās pārspēja Zlīnas “Berani” klubu.

Bērziņš šajā mačā 17 minūtēs un 23 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 57% iemetienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs šajā sezonā sešās cīņās izcēlies ar diviem vārtiem un trim piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 20 punktiem deviņās spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot, Edgara Kuldas Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) viesos piedzīvoja zaudējumu Znojmo “Orli” vienībai.

Kulda šajā mačā 16 minūtēs un 57 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu raidījumu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras piespēles, bet “Slavia” ar pieciem punktiem deviņos mačos atrodas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.