Ozols atdod izcilu piespēli ”Dukla” uzvaras vārtos (VIDEO)

Čehijas pēc spēka 2. līgā šovakar laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 5:3 (0:1, 2:1, 3:1) pārspēja “HC Frydek–Mistek”.

Ozols 52. minūtē asistēja “Dukla” uzvaras vārtos. Aizsargs 18 minūtēs un 27 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Jansons uz ledus pavadīja 19 minūtes un 33 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Tikmēr Kulda 17 minūtēs un 58 sekundēs izpildīja divus metienus, bloķēja divus metienus, uzvarēja sešos no 17 (35,29%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Ozols un Jansons šosezon sešās spēlēs atzīmējušies ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Kulda sešos mačos ticis pie viena (0+1) punkta.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētā “Dukla” aizvadīs 5. oktobrī, plkst. 18:00 izbraukumā tiekoties ar “HC Dynamo Pardubice B”.

Tikmēr uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia” savā laukumā ar 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) piekāpās Sokolovas “HC Banik”.

Zvagulis, laukumā pavadot 12 minūtes un 13 sekundes, ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs sešās spēlēs atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču “Slavia” aizvadīs 5. oktobrī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Kolīnas “Marimex”.