Ošenieka komanda zaudē cīņā par “Mestis” bronzu

Somijas pēc spēka 2. līgas (Mestis) cīņā par 3. vietu Latvijas aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās Espo “Kiekko”.

“Hermes” ieņēma 4. vietu.

Ošenieks nospēlētajās 17:51 minūtēs izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”

Regulārajā sezonā aizsargs 48 spēlēs sakrāja desmit punktus (1+9), bet 14 izslēgšanas mačos atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Pamatturnīrā Ošenieka vienība ar 80 punktiem 48 mačos ieņēma sesto vietu līgā. Ceturtdaļfinālā “Hermes” ar 4-2 pieveica Helsinku “Jokerit”, taču pusfinālā ar 3-4 piekāpās Iisalmi “Peli-Karhut”.

“Mestis” finālā spēkojas Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” pret Iisalmi “Peli-Karhut”.