Ošenieks asistē uzvaras vārtos, ”Hermes” sagrauj ”Jokerit” un iesoļo pusfinālā (VIDEO)

Latvijas aizsargs Ernests Ošenieks šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) ceturtdaļfināla sestajā spēlē, palīdzot Kokolas “Hermes” mājās ar 6:1 (1:0, 2:0, 3:1) sagraut Helsinku “Jokerit” un iekļūt “Mestis” pusfinālā.

“Hermes” sērijā līdz četrām uzvaram bija pārāka ar 4-2.

Ošenieks 22. minūtē asistēja “Hermes” uzvaras vārtu guvumā. Aizsargam šis bija pirmais punkts Play-off.

Ošenieks uz ledus pavadīja 22 minūtes un 59 sekundes, saņemot divas soda minūtes un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Regulārajā sezonā aizsargs 48 spēlēs izcēlās ar vienu precīzu metienu un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet sešos izslēgšanas mačos nopelnījis vienu (0+1) punktu.

Pusfinālu pirmās spēles paredzētas 27. martā.