Merzļikins atvaira 33 metienus “Blue Jackets” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar rezultātu 6:5 (2:0, 3:3, 0:2, 1:0) uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmās trešdaļas septītajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Kirils Marčenko atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē komandas kapteinis Būns Dženers dubultoja pārsvaru.

Otrā perioda piektajā minūtē “Kings” kapteinis Anže Kopitars guva pirmos vārtus savas komandas labā, bet devītajā minūtē bleiks Lizots panāca izlīdzinājumu.

Otrā mača nogriežņa 11. minūtē Patriks Laine vēlreiz izvirzīja vadībā “Blue Jackets” taču Jarets Andersons Dolans 16. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Džeks Rosloviks mazākumā vēlreiz deva priekšrocību Kolumbusas vienībai, bet minūti un 31 sekundi vēlāk Rosloviks vairākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Trešā perioda piektajā minūtē Andže Kopitars samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet vien 39 sekundes vēlāk Adrians Kempe panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika pirmajā minūtē uzvaru Merzļikina klubam izrāva uzbrucējs Džonijs Gudro.

Elvis Merzļikins atvairīja 33 no 38 “Kings” metieniem, bet Džonatans Kviks apstādināja 20 no 26 “Blue Jackets” metieniem.

Merzļikins šosezon 13 spēlēs ticis galā ar 86,2% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 4,83 vārtus, bet “Blue Jackets” ar 22 punktiem 27 spēlēs ierindojas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Kolumbusas “Blue Jackets” 14. decembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Floridas “Panthers”.