Larionova vārti pēc Fjodorova piespēles atnes komandai otro uzvaru ceturtdaļfinālā

Šovakar tika aizvadīta otrā Polijas hokeja līgas izslēgšanas spēļu diena.

Aizsarga Paula Svara, uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Torunas “Energa” viesos ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja “JKH GKS Jastrzebie”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-0.

Larionovs guva vienīgos vārtus spēlē, izceļoties 30. minūtē. Viņam rezultatīvi piespēlēja Fjodorovs, kurš arī saņēma divas soda minūtes. Tikmēr Svars ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Larionovs šosezon regulārajā sezonā 40 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, bet divos Play-off mačos guvis vienus vārtus.

Fjodorovs 38 mačos izcēlās ar 11 precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm, kam divos Play-off mačos pievienojis vienu piespēli.

Bet Svars sešās spēlēs atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, taču izslēgšanas spēlēs pie punktiem nav ticis.

“Energa” ar 52 punktiem 40 spēlēs regulāro sezonu noslēdza piektajā pozīcijā. Nākamo maču trīs latviešu komanda aizvadīs 5. martā.

Citā mačā aizsarga Kristapa Jākobsona pārstāvētā Aušvicas “Unia” ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Krakovas “Cracovia”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 1-1.

Jākobsons pie punktiem netika.

Aizsargs regulārajā čempionātā 38 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles, bet divos Play-off mačos punktus nav guvis.

“Unia” ar 82 punktiem 40 mačos regulāro čempionātu pabeidza otrajā vietā.