Lapinskim vārti pārspēlēs, Smirnova klubs sāk Play-off ar uzvaru

Šovakar Šveices augstākās hokeja līgas (NL) pārspēļu pirmajā mačā Latvijas uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” komanda ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) mājās pārspēja “Ajoie” vienību.

Lapinskis šajā mačā uz ledus pavadīja precīzi desmit minūtes, guva vārtus, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā regulārajā sezonā 47 spēlēs Lapinskis guva trīs vārtus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles.

Sērija ilgs līdz četrām uzvarām. Labākā komanda paliks augstākajā līgā, bet zaudētājs nākamsezon spēlēs Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL).

Tikmēr Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 6:3 (2:1, 0:1, 4:1) mājās uzvarēja “Lugano” vienību.

Smirnovs šajā spēlē uz ledus atradās četras minūtes un 56 sekundes, nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Smons šajā spēlē nepiedalījās.

Smirnovam regulārajā sezonā 47 mačos pieci vārti un piecas piespēles, bet Smons šosezon 23 spēlēs ar punktiem nav izcēlies.