Lapinska klubam vēl viena sausā uzvara, Smirnovam “-1” zaudējumā

Šovakar Šveices augstākās hokeja līgas (NL) otrajā kvalifikācijas mačā Latvijas uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” komanda ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) mājās pārspēja “Ajoie” vienību.

Lapinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un septiņas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā regulārajā sezonā 47 spēlēs Lapinskis guva trīs vārtus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Divos kvalifikācijas mačos uzbrucējs guvis vienus vārtus.

“Tigers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0. Sērija ilgs līdz četrām uzvarām un labākā komanda nosargās pozīciju augstākajā līgā, bet zaudētājs aizvadīs pārspēles par palikšanu ar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) komandām.

Tikmēr Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) viesos piekāpās “Lugano” vienību.

Smirnovs šajā spēlē uz ledus atradās septiņas minūtes un 30 sekundes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Smons šajā spēlē nepiedalījās.

Smirnovam regulārajā sezonā 47 mačos pieci vārti un piecas piespēles, bet divās Play-off cīņās uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies. Smons šosezon 23 spēlēs ar punktiem nav izcēlies.

Rezultāts sērijā neizšķirts 1-1.