Ķēniņa “Lausanne” augsti rezultatīvā cīņā pārspēj bez Balcera spēlējošo “Lions”

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) finālsērijas sestajā spēlē latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne HC” mājās ar rezultātu 5:3 (1:0, 4:1, 0:2) apspēlēja cita Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-3.

Mača 39. minūtē Lozannas komanda atradās vadībā ar 5:0. Minūti vēlāk “Lions” guva pirmos vārtus. Trešajā periodā lauvas centās atspēlēties, pirmajās deviņās minūtēs gūstot divus vārtus, bet neizšķirtu panākt nepaguva.

Ķēniņš uz ledus pavadīja 11 minūtes un 53 sekundes, noslēdzot cīņu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 36 regulārā čempionāta spēlēs guva vienus vārtus un atdeva trīs piespēles. Taču 14 izslēgšanas mačos viņa kontā divas rezultatīvas piespēles.

Balcers traumas dēļ mačam netika pieteikts.

Balcers regulārajā sezonā 50 spēlēs sakrāja 30 (20+18) punktus, kam 13 Play-off cīņās pievienojis vēl četrus vārtu guvumus un četras rezultatīvas piespēles.

Septītā finālsērijas spēle paredzēta otrdien, 30. aprīlī, Cīrihē. Tiešraidi ar latviešu komentētājiem būs iespējams vērot GO3 platformā.