Karsums lielisks skaitliskajā vairākumā, vārti arī Buncim un Zabusovam (VIDEO)

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā. Tāpat ar vārtiem Slovākijā atzīmējās arī uzbrucēji Filips Buncis un Patriks Zabusovs. Tikmēr aizsargs Roberts Mamčics atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Neskatoties uz Karsuma rezultatīvo sniegumu, viņa pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar 3:5 (0:1, 1:2, 2:2) piekāpās uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētajai ”Poprad”.

Karsums abus rezultativitātes punktus nopelnīja vairākumā. Latviešu uzbrucējs 23. minūtē guva komandas pirmos vārtus, bet trešā perioda ievadā asistēja “Liptovsky Mikulas” trešajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai atkal panākt neizšķirtu (3:3).

Pieredzējušais Karsums reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs bijis rezultatīvs četrās spēlēs pēc kārtas. Pēdējos četros mačos Karsums sakrājis astoņus (3+5) punktus. Kopumā šosezon 29 spēlēs Latvijas izlases bijušais uzbrucējs nopelnījis 27 (17+10) punktus.

Tikmēr Razgals protokolā atzīmējās tikai ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā latviešu duelī, pateicoties Filipa Bunča gūtajiem vārtiem, ”Nitra” viesos ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) apspēlēja aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto ”Nove Zamky”.

Latviešu uzbrucējs 44. minūtē iemeta uzvaru nesošos vārtus. Buncim tas bija sestais precīzais metiens sezonā. Latvijas uzbrucējs šosezon 28 mačos ticis pie 11 (6+5) punktiem.

Buncis četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Mamčics 39. minūtē asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā. Latvijas izlases aizsargs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu otrajā spēlē pēc kārtas. Šosezon 15 mačos viņa kontā ir trīs (0+3) punkti.

Arī Mamčics četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat rezultatīvs bija arī Patriks Zabusovs, kura gūtie vārti gan neglāba bez uzbrucēja Vitālija Pavlova spēlējošo Mihalovčes ”Dukla” no 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) zaudējuma viesos ”Kosice”.

Latviešu uzbrucējs astotajā minūtē atklāja mača rezultātu.

Zabusovs izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderību.

Neveiksmi cieta arī aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Trenčīnas ”Dukla”, kas izbraukumā ar 0:6 (0:2, 0:0, 0:4) piedzīvoja sagrāvi pret valsts čempioni Bratislavas ”Slovan”.

Ozols spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga