Jansons turpina mest vārtus, Larionovs precīzs pret Razgalu

Latvijas hokejistu Eduarda Hugo JansonaPatrika Ozola un Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” pārbaudes spēlē šovakar ar 4:3 (0:0, 3:2, 1:1) pārspēja Ungārijas klubu Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club”.

Jansons 52. minūtē guva “Dukla” uzvaras vārtus. Latviešu aizsargs iepriekšējā spēlē izcēlās ar diviem precīziem metieniem. Pēdējos četros mačos Jansons guvis piecus vārtus.

Kulda spēlēja uzvarētāju pirmajā uzbrucēju trijniekā, bet Jansons un Ozols darbojās otrajā aizsargu pārī.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar 2:6 (1:1, 0:2, 1:3) piekāpās uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētajam Polijas klubam “GKS Tychy”.

Larionovs trešā perioda ievadā panāca 4:1. Viņš spēlēja “GKS Tychy” ceturtajā virknējumā.

Savukārt Razgals darbojās “Torax Poruba 2011” otrajā uzbrucēju trijniekā.

Tikmēr aizsarga Paula Svara un uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā Polijas komanda Torunas “Energa” ar 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) uzveica “JKH GKS Jastrzebie”.

Svars 26. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, guva “Energa” pirmos vārtus.