Jaks un Zīle pirmajā aizsargu pārī, komanda nonāk iedzinējos sērijā 0-2

Šovakar Čehijas Ekstralīgas otrajā pusfināla spēlē Latvijas aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) piekāpās Pardubices “Dynamo”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 0-2 “Dynamo” labā.

Jaks spēlēja pirmajā aizsargu pārī un nospēlētajās 21:07 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Aizsargs regulārajā čempionātā 44 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet septiņos Play-off mačos savu kontu papildinājis ar diviem (0+2) punktiem.

Arī Zīle darbojās pirmajā aizsargu pārī, sev atvēlētajās 21:26 minūtēs veica divus metienus, bloķēja trīs un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-1”.

Aizsargs 50 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet 11 Play-off mačos nopelnījis divus (1+1) punktus.

Atgādinam, ka “Verva” ceturtdaļfinālā izsita Brno “Kometa” ar 4-2. Tikmēr “Dynamo” ar 4-1 pieveica Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield”.

Nākamais mačs paredzēts 4. aprīlī Litvīnovā.