Jākobsonam pirmie vārti sezonā, Larionovam piespēle zaudējumā

Šovakar Polijas hokeja līgas laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Aizsarga Kristapa Jākobsona Aušvicas “Unia” mājās sagrāva Krakovas “Cracowia” ar rezultātu 9:2 (3:0, 2:0, 4:2).

Jākobsons atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Aizsargs guva vārtus astotajā minūtē, atklājot mača rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā latvietis asistēja “Unia” ceturtajos vārtos.

Šajā sezonā aizsargs 21 spēlē ticis pie astoņiem punktiem (1+7).

“Unia” ar 40 punktiem 21 cīņā ierindojas trešajā vietā līgā. Nākamā spēle “Unia” paredzēta 3. decembrī pret Ričarda Bernharda “JKH GKS Jastrzebie”.

Citā mačā uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā komanda Torunas “Energa” ar 2:5 (0:4, 1:1, 1:0) piekāpās Novi Targas “Podhale”.

Larionovs tika pie rezultatīvas piespēles, asistējot “Energa” pirmajos vārtos 22. minūtē. Fjodorovs ar rezultativitāti neizcēlās.

Šosezon Fjodorovs 22 spēlēs ticis pie 15 (6+9) punktiem, bet Larionovs 22 cīņās sakrājis 11 (8+3) punktus.

“Energa” komanda šajā sezonā 22 spēlēs nopelnījusi 31 punktu un ierindojas sestajā vietā līgā.

Nākamā spēle abu latviešu vienībai paredzēta 3. decembrī pret “GKS Katowice”.

Visbeidzot, Latvijas uzbrucēja Ričarda Bernharda pārstāvētā “JKH GKS Jastrzebie” ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) atzina “GKS Tychy” pārākumu.

Bernhards pie punktiem netika, taču saņēma divu minūšu noraidījumu.

Šosezon uzbrucējam 22 spēlēs astoņi punkti (6+2).

“JKH GKS Jastrzebie” ar 34 punktu 22 mačos atrodas ceturtajā vietā līgā. Nākamo spēli Bernharda klubs aizvadīs 3. decembrī pret Kristapa Jākobsona Aušvicas “Unia”.