Indrašis turpina iespaidīgo rezultatīvo spēļu sēriju; Buncim ”-2” (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Indraša un aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 5:1 (2:1, 3:0, 0:0) apspēlēja “Kalmar HC”.

Latvijas hokejists 17. minūtē asistēja “Brynas IF” otrajā vārtu guvumā.

Indrašis 19 minūtēs un 51 sekundē izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs bija rezultatīvs jau septītajā spēlē pēc kārtas. Indrašis 50 spēlēs guvis 24 vārtus un 30 reizes rezultatīvi asistējis partneriem. Latvijas izlases hokejists ar 54 punktiem ir līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs.

Čukste uz ledus pavadīja 18 minūtes un 27 sekundes, bloķējot vienu pretinieku metienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 47 mačos atzīmējies ar 13 rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas” ar 106 punktiem 50 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Latviešu pārstāvētā komanda jau pirms šī vakara mača bija nodrošinājusi pirmo vietu regulārajā čempionātā.

Nākamo spēli Indraša un Čukstes pārstāvētā komanda aizvadīs 6. martā, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvēto “Vasterviks IK”.

Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” līgas pastarīšu duelī viesos ar 3:5 (2:2, 1:1, 0:2) piekāpās bez uzbrucēja Georga Golovkova spēlējošajai “Ostersunds IK”.

Buncis 16 minūtēs un 13 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja deviņos no 14 (64,29%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 50 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis tikpat rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Golovkovs 32 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs traumas dēļ kopš 3. janvāra devies laukumā vien divos mačos. Pēdējoreiz latvietis kāpa uz ledus februāra sākumā.

“Ostersunds IK” ar 50 punktiem tikpat spēlēs ieņem priekšpēdējo, 13. vietu līgā, bet “Vasterviks IK” ar 38 punktiem 50 mačos ierindojas pēdējā pozīcijā.

Abas komandas savā starpā spēlēs Play-out. Tiks aizvadīta sērija, kurā tiks noskaidrota labākā komanda no septiņām spēlēm. Vienība, kas pirmā izcīnīs četras uzvaras, saglabās vietu “Allsvenskan”, taču zaudētāja izkritīs uz Zviedrijas pēc spēka trešo līgu (Hockey Ettan).

Bunča pārstāvētais klubs nākamo spēli aizvadīs 6. martā, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar Čukstes un Indraša pārstāvēto “Brynas”. Savukārt Golovkova pārstāvētā komanda 6. martā, plkst. 20:00, viesosies pie “Djurgardens IF”.

Tikmēr uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” savā laukumā ar 5:0 (2:0, 3:0, 0:0) sagrāva “Mora IK”.

Osmanis laukumā pavadīja trīs minūtes, kuru laikā atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

17 gadus vecais uzbrucējs 14 spēlēs ”Allsvenskan” izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Bjorkloven” ar 82 punktiem 50 mačos atrodas sestajā vietā.

Nākamo spēli Osmaņa pārstāvētais klubs aizvadīs 6. martā, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot Solnas “AIK”.

Autors: Rainers Rogs