Čukstes un Indraša “Brynas” iegūst regulārās sezonas titulu

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) vakar tika aizvadītas kārtējās spēles, pēc kurām kļuva zināms, ka par regulārās sezonas uzvarētājiem kļuvis Jevles “Brynas” klubs, kurā spēlē aizsargs Kārlis Čukste un uzbrucējs Miks Indrašis.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka “Brynas” hokejisti izbraukumā ar rezultātu 5:2 pārspēja “Tingsryd” hokejistus. Gan Čukste, gan Indrašis šajā spēlē atdeva rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā Jevles komanda ar 103 punktiem ieņem pirmo vietu, bet tuvākajiem sekotājiem “Sodertalje” ir 89 punkti. Abām komandām regulārajā sezonā vēl atlikušas trīs spēles, taču zināms, ka Sodertaljes klubs vairs nevar apsteigt “Brynas”.

Čukste šosezon aizvadījis 46 spēles, kurās vārtus nav guvis, bet atdevis 13 rezultatīvas piespēles. Aizsargs sakrājis 18 soda minūtes, kā arī nopelnījis koeficientu “+18”.

Savukārt Indrašis 49 spēlēs sakrājis 53 punktus (24+29). Uzbrucējs nopelnījis 16 soda minūtes, kā arī lietderības koeficientu “+24”. Indrašis ir kluba rezultatīvākais hokejists un otrais pēc punktiem čempionātā.