Gudļevskis lielisks uzvarā, Golovkovs un Krastenbergs turpina krāt punktus

Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) šovakar veiksmīgas spēles aizvadīja Latvijas hokejisti Kristers Gudļevskis, Georgs Golovkovs un Renārs Krastenbergs.

Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas ”MoDo”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica “Vita Hasten”.

Latviešu vārtsargs atvairīja 23 no 24 (95,83%) pretinieku metieniem. Gudļevskis pēcspēles metienu sērijā neitralizēja abus viesu izpildītos bullīšus.

Uzbrucēja Georga Golovkova gūtie vārti neglāba ”Almtuna” no zaudējuma savā laukumā papildlaikā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) mačā pret “Vastervik”.

Latvijas izlases uzbrucējs 37. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu.

Golovkovs laukumā pavadīja 25 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas uzbrucējs šosezon 37 spēlēs ir sakrājis 24 (8+16) punktus.

Uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā Solnas AIK, ko pārstāv arī Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēla Maksims, izbraukumā ar 3:7 (2:1, 0:4 1:2) atzina “Mora” pārākumu.

Latvijas izlases uzbrucējs 91. sekundē asistēja komandas pirmajos gūtajos vārtos.

Krastenbergs 12 minūšu un 39 sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latviešu uzbrucējam šī bija tikai otrā spēle AIK sastāvā. Atgādināsim, ka savā debijas mačā Solnas kluba rindās Krastenbergs izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Pirms tam Krastenbergs cita Allsvenskan kluba ”Sodertalje” kreklā 27 spēlēs nopelnīja vien desmit (2+8) punktus.

Tikmēr Semjonovs 16 minūtēs un 25 sekundēs nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan