Krastenbergam spilgta debija AIK rindās, Gudļevskis nespēj glābt komandu no zaudējuma

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs šovakar ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli debitēja Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) kluba Solnas AIK rindās.

Pateicoties Krastenberga lieliskajam sniegumam, AIK, ko pārstāv arī Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēls Maksims, viesos ar 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) pieveica ”Vasterviks”.

Latviešu uzbrucējs 16. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā, bet desmit sekundes pirms otrā perioda beigām, realizējot skaitlisko vairākumu, guva savus pirmos vārtus jaunā kluba rindās un panāca 2:2. Trešā perioda sākumā Krastenbergs vēlreiz pārspēja sāncenšu vārtsargu un atkal atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 3:3.

Krastenbergs savā debijas mačā AIK sastāvā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Semjonovs šoreiz atzīmējās tikai ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šo sezonu uzsāka citā Allsvenskan klubā “Sodertalje”, kura rindās 27 spēlēs atzīmējās vien ar desmit (2+8) punktiem.

Ērnšeldsvīkas ”MoDo”, komandas vārtus sargājot Kristeram Gudļevskim, izbraukumā ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) atzina ”Djurgarden” pārākumu. Mājinieki pēdējo ripu iemeta tukšā pretinieku cietoksnī.

Gudļevskis atvairīja 24 no 26 (92,31%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Savukārt uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā ”Almtuna”, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās ”Kristianstads”.

Golovkovs vienreiz apdraudēja sāncenšu cietoksni un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan