Girgensons negatīvs, “Sabres” turpina uzvarēt (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) viesos uzvarēja Sentluisas “Blues” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 58 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, divreiz atņēma pretspēlētājam ripu, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda otrajā minūtē mača rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Džefss Skiners, 25 sekundes vēlāk Alekss Taks dubultoja pārsvaru.

Vēlāk pirmajā periodā Ovens Pauers palielināja pārsvaru līdz trim ripām, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Teidžs Tompsons guva ceturtos “Sabres” vārtus.

Otrā mača nogriežņa piektajā minūtē Ivans Barbašovs atklāja “Blues” kontu, bet Breidens Šens astotajā minūtē atguva vēl vienus vārtus.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē Džordans Kairu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Dilans Kozenss minūti pirms spēles beigām ieraidīja ripu tukšos “Blues” vārtos.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 25 no 28 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 26 no 30 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 45 spēlēs četri vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 53 punktiem 47 mačos ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blues” ar 49 punktiem 48 cīņās atrodas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 27. janvārī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets” vienību.