Girgensonam vārtu guvums, “Sabres” izlaiž divu vārtu pārsvaru un zaudē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:5 (3:1, 0:0, 1:3, 0:0, 0:1) viesos pēcspēles metienos piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, guva vārtus, divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Sabres” aizsargs Iļja Ļubuškins atklāja mača rezultātu, bet devītajā minūtē J.J. Peterka dubultoja pārsvaru.

Vēlāk periodā T.J. Ošijs vienus vārtus atguva, bet Taisons Džosts 19. minūtē atjaunoja “Sabres” pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Jevgēņijs Kuzņecovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Sestajā minūtē Zemgus Girgensons gan ieraidīja ceturto ripu “Capitals” vārtos.

11. minūtē “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins guva trešos mājinieku vārtus, bet vien minūti un astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām Toms Vilsons realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā neviens no klubiem ar vārtu guvumu neizcēlās, bet pēcspēles metienos Jevgēņija Kuzņecova un T.J. Ošija precīzie metieni nodrošināja uzvaru Vašingtonas klubam.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 35 no 39 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 23 no 27 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 65 spēlēs deviņi vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 72 punktiem 67 mačos ierindojas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 69 punktiem 69 cīņās atrodas desmitajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” 18. martā viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers” vienību.