Girgensonam vārtu guvums rezultatīvā “Sabres” uzvarā (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 7:4 (2:2, 4:2, 1:0) mājās uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 12 sekundes, guva vārtus, četras reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 100% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

“Sabres” rindās Hat-trick un piespēle Dilanam Kozensam, vārti un piespēle Vinijam Hinostrozam, divas piespēles Džekam Kvinam un Keisijam Mitelstadtam, bet vārtu guvums Zemgum Girgensonam, Teidžam Tompsonam un Džefam Skineram.

“Capitals” labā vārti un piespēle T.J. Ošijam un Dilanam Stroumam, divas piespēles Nikam Džensenam, bet precīzs metiens komandas kapteinim Aleksandram Ovečkinam un Sonijam Milano.

Girgensons vārtus guva otrās trešdaļas devītajā minūtē pēc lieliskas komandas kapteiņa Kaila Okposo piespēles.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 26 no 30 “Capitals” metieniem, bet Dārsijs Kempers pirms nomaiņas apstādināja 14 no 19 “Sabres” metieniem. Čārlijs Lindgrens tika galā ar 16 no 18 atlikušajiem metieniem.

Girgensonam šosezon 56 spēlēs astoņi vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 66 punktiem 58 mačos ierindojas astotajā vietā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 64 punktiem 62 cīņās atrodas 12. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 1. martā mājās plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.