Girgensonam trīs metieni, pārtrūkst “Sabres” punktu sērija (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:5 (1:3, 0:0, 0:2) mājās piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 34 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienus spēka paņēmienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Sebastians Aho vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē Stefans Neisens dubultoja pārsvaru.

Nepilnas trīs minūtes pēc Neisena vārtu guvuma Brents Bērnss palielināja viesu priekšrocību līdz trim ripām, bet 15. minūtē Alekss Taks vienus vārtus atguva.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 11. minūtē Dereks Stepans atjaunoja “Hurricanes” trīs vārtu pārsvaru.

Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Džordans Martinuks ieraidīja ripu tukšos “Sabres” vārtos un pielika punktu mačam.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 29 no 33 “Hurricanes” metieniem, bet Antī Rānta tika galā ar 29 no 30 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 48 spēlēs pieci vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 56 punktiem 50 mačos ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē. Iepriekšējās septiņās spēlēs “Sabres” komanda spēja izcīnīt vismaz vienu punktu.

Tikmēr “Hurricanes” ar 76 punktiem 51 cīņā atrodas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 11. februārī mājās plkst. 19:30 pēc Latvijas laika pret Kalgarī “Flames” vienību.