Girgensona “Sabres” svin piekto panākumu pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:0, 1:2) viesos uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 43 sekundes, ar rezultativitāti neizcēlās, uzvarēja 25% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva. Otrās trešdaļas 11. minūtē “Sabres” aizsargs Ovens Pauers atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē Teidžs Tompsons dubultoja viesu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē vairākumā Viktors Olofsons palielināja Bufalo komandas pārsvaru līdz trim ripām, bet 16. minūtē vairākumā mājinieku aizsargs Neits Šmits vienus vārtus atguva.

43 sekundes pirms spēles noslēguma Pjērs Lūks Dubuā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet “Sabres” izdevās noturēties un izcīnīt piekto uzvaru pēc kārtas.

Ēriks Komrijs atvairīja 19 no 21 “Jets” metiena, bet Konors Helebaks tika galā ar 33 no 36 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 46 spēlēs četri vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 55 punktiem 48 mačos ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Jets” ar 63 punktiem 50 cīņās atrodas otrajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 29. janvārī viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild” vienību.