Girgensona “Sabres” divreiz izlaiž pārsvaru un piekāpjas “Hurricanes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:5 (2:2, 0:1, 1:2) viesos piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11:16 minūtes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 28. sekundē mača rezultātu atklāja “Sabres” aizsargs Džeikobs Braisons, taču Sebastians Aho devītajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Viktors Olofssons pirmās trešdaļas 11. minūtē spēja vēlreiz vadībā izvirzīt Bufalo klubu, taču Sebastians Aho 13. minūē vairākumā vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Otrā perioda piektajā minūtē Martins Nečass nu jau vadībā izvirzīja “Hurricanes”. Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Jesperi Kotkaniemi dubultoja pārsvaru, bet tukšos vārtos ripu ieraidīja Sebastians Aho, izceļoties ar Hat-trick.

Sekundi pirms mača beigam Rasmuss Dalīns vēl spēja ieraidīt ripu “Hurricanes” vārtos, taču ar to bija par maz, lai mainītu spēles likteni.

Antī Rānta atvairīja 22 no 25 “Sabres” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 28 no 32 “Hurricanes” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 11 mačos guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles. “Sabres” šosezon 11 spēlēs izcīnījuši 14 punktus un atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 6. novembrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning”.