Galoham vārti, Voris lielisks komandas uzvarā

Jānis Voris, hokejazinas.com

Jānis Voris | Foto: Brašovas "Corona"

Šovakar Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” komanda ar latvieti Jāni Vori sastāvā pārspēja Rumānijas komandu “Csikszereda” no pilsētas Miercurea-Ciuc ar rezultātu 5:2 (4:0, 1:1, 0:1).

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakar “DVTK Jegesmedvek” uzvarēja ar 4:3.

Arī šovakar Voris sargāja Miškolcas komandas vārtus, atvairot 37 no 39 metieniem.

Otrā perioda 15. minūtē Voris saņēma divas soda minūtes par tēlošanu.

Šosezon septiņās spēlēs Voris atvairījis 93,1% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 2,43 ripas.

“DVTK Jegesmedvek” ar 15 punktiem astoņās cīņās atrodas 4. pozīcijā līgā.

Citā mačā Kirila Galohas Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” vienība ar 2:3 (1:2, 1:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Rumānijas komandu “Gyergyoi HK”.

Galoha pirmā perioda pēdējā minūtē atzīmējās ar vārtu guvumu, samazinot rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem – 1:2. Latvietis sešas reizes meta pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Astoņos mačos uzbrucējs nopelnījis sešus punktus (2+4).

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar deviņiem punktiem astoņās cīņās ierindojas sestajā vietā Erste Liga.

Visbeidzot, aizsarga Nika Kroļļa pārstāvētā Debrečenas “DEAC” mājās ar 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) apspēlēja Paula Svara Dunaujvarosas “Acelbikak”.

Krollis saņēma divu minūšu noraidījumu, vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar koeficientu “+1”.

Svars vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un noslēdza cīņu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Svars septiņos mačos ticis pie divām rezultatīvām piespēlēm, tikmēr Krollis izcēlies ar vienu rezultativitātes punktu (1+0) septiņās spēlēs.

“Acelbikak” septiņos mačos nopelnījusi septiņus punktus un atrodas 8. vietā līgā. Kamēr Debrečenas komanda ar astoņiem punktiem septiņās cīņās ierindojas septītajā vietā Erste Liga.