Voris atvaira 35 metienus un saņem noraidījumu uzvarā

Šovakar Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) mačā Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” komanda ar latvieti Jāni Vori sastāvā pārspēja Rumānijas komandu “Csikszereda” no pilsētas Miercurea-Ciuc ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:2, 1:0).

Voris sargāja “DVTK Jegesmedvek” vārtus un tika galā ar 35 no 38 metieniem.

Trešā perioda 10. minūtē Voris saņēma divu minūšu noraidījumu par rupjību, taču viņš neatstāja komandu mazākumā, jo tieši tajā brīdī “Csikszereda” uzbrucējs saņēma noraidījumu par sitienu ar nūju.

Šosezon sešās spēlēs Voris atvairījis 92,7% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 2.67 ripas.

“DVTK Jegesmedvek” ar deviņiem punktiem sešās cīņās atrodas 4. pozīcijā līgā.

Citā mačā Kirila Galohas Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” vienība ar 3:5 (2:2, 0:1, 1:2) atzina Rumānijas komandas Brašovas “Corona” pārākumu.

Galoha pie punktiem netika, taču pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Septiņos mačos uzbrucējs nopelnījis piecus punktus (1+4).

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar astoņiem punktiem septiņās cīņās ierindojas sestajā vietā Erste Liga.