Galoham vārti, Voris lielisks komandas uzvarā

Šovakar Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” komanda ar latvieti Jāni Vori sastāvā pārspēja Rumānijas komandu “Csikszereda” no pilsētas Miercurea-Ciuc ar rezultātu 5:2 (4:0, 1:1, 0:1).

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakar “DVTK Jegesmedvek” uzvarēja ar 4:3.

Arī šovakar Voris sargāja Miškolcas komandas vārtus, atvairot 37 no 39 metieniem.

Otrā perioda 15. minūtē Voris saņēma divas soda minūtes par tēlošanu.

Šosezon septiņās spēlēs Voris atvairījis 93,1% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 2,43 ripas.

“DVTK Jegesmedvek” ar 15 punktiem astoņās cīņās atrodas 4. pozīcijā līgā.

Citā mačā Kirila Galohas Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” vienība ar 2:3 (1:2, 1:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Rumānijas komandu “Gyergyoi HK”.

Galoha pirmā perioda pēdējā minūtē atzīmējās ar vārtu guvumu, samazinot rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem – 1:2. Latvietis sešas reizes meta pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Astoņos mačos uzbrucējs nopelnījis sešus punktus (2+4).

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar deviņiem punktiem astoņās cīņās ierindojas sestajā vietā Erste Liga.

Visbeidzot, aizsarga Nika Kroļļa pārstāvētā Debrečenas “DEAC” mājās ar 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) apspēlēja Paula Svara Dunaujvarosas “Acelbikak”.

Krollis saņēma divu minūšu noraidījumu, vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar koeficientu “+1”.

Svars vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un noslēdza cīņu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Svars septiņos mačos ticis pie divām rezultatīvām piespēlēm, tikmēr Krollis izcēlies ar vienu rezultativitātes punktu (1+0) septiņās spēlēs.

“Acelbikak” septiņos mačos nopelnījusi septiņus punktus un atrodas 8. vietā līgā. Kamēr Debrečenas komanda ar astoņiem punktiem septiņās cīņās ierindojas septītajā vietā Erste Liga.