Fjodorovam uzvaras vārti Kazahstānā, rezultatīvi arī Siksna un Larionovs

Latvijas uzbrucēji Deniss Fjodorovs un Daņila Larionovs šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem Kazahstānas čempionātā, bet aizsargs Edgars Siksna atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Siksnas un Fjodorova pārstāvētā Karagandas ”Saryarka”, ko vada Latvijas izlases kādreizējais vārtsargs Pēteris Skudra, mājās ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pieveica Taškentas ”Humo” un svinēja 12 panākumu 12 šosezon aizvadītajos mačos.

Fjodorovs 35. minūtē guva ”Saryarka” uzvaras vārtus, tobrīd uz tablo panākot 2:1, bet Siksna trešā perioda vidū asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā un palīdzēja laukuma saimniekiem nostiprināt pārsvaru – 3:1.

Siksna 12 spēlēs ir sakrājis desmit (2+8) rezultativitātes punktus. Savukārt Fjodorovs tikpat mačos ir guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Tāpat panākumu svinēja arī uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētā Kekšetau ”Arlan”, kas viesos ar 6:2 (2:1, 1:0, 3:1) sakāva Pavlodaras ”Ertis” un izcīnīja piekto uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

Larionovs, realizējot skaitlisko vairākumu, 49. minūtē guva komandas pēdējos vārtus un panāca pārliecinošo 6:1. Latvijas uzbrucējs desmit mačos ir sakrājis 11 (6+5) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz