Edgars Kulda iemet bijušajai komandai

Šovakar Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” komanda ar rezultātu 3:4 (1:0, 2:2, 0:2) piekāpās Zlīnas “Berani”.

Kulda atzīmējās ar vārtu guvumu pirmās trešdaļas 8. minūtē realizējot vairākumu. Uzbrucējs laukumā atradās 16 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu, sakrāja negatīvu lietderības koeficientu un uzvarēja piecus no 14 iemetieniem.

Kulda šosezon 20 mačos “Slavia” rindās guvis četrus vārtus un atdevis septiņas piespēles.

Jāpiebilst, ka Kulda kādreiz ir spēlējis Zlīnas komandā 2018./19. gada sezonā, kad komanda vēl bija Čehijas Ekstralīgā.

“Slavia” ar 17 punktiem 20 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 13. vietu. Nākamo spēli Prāgas komanda aizvadīs 15. novembrī mājās spēkojoties ar Patrika Ozola Jihlavas “Dukla”.

Citā mačā Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” izbraukumā pieveica Prerovas “Zubr” ar rezultātu 4:3 (1:0, 2:0, 1:3).

Razgals nospēlētajās 13:34 minūtēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem.

Uzbrucējs 18 spēlēs atzīmējies ar sešiem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

“Torax Poruba 2011” ierindojas 1. vietā līgā ar 50 punktiem pēc 20 mačiem. Nākamā spēle Ostravas komandai paredzēta 15. novembrī pret “Pardubice B”.

Visbeidzot, bez traumētā Daniela Bērziņa spēlējošā “VHK Vsetin” mājās piekāpās “Pardubice B” komandai ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1).

Centra uzbrucējs 16 spēlēs ticis pie astoņiem (3+5) punktiem.

“VHK Vsetin” ar 40 punktiem 20 spēlēs ieņem 2. vietu tabulā.