Dzierkals pēc zaudējuma ČL finālā: Žēl, ka pašam neizdevās izcīnīt titulu

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals pēc vakar piedzīvotā zaudējuma Čempionu hokeja līgas finālā sarunā ar Latvijas Televīziju pauda sarūgtinājumu, ka viņa pārstāvētajai komandai neizdevās triumfēt turnīrā.

Hokejazinas.com” vakar jau vēstīja, ka Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” finālmačā, spēlējot viesos, ar 2:3 piekāpās Šveices klubam Ženēvas “Servette”. Latvijas hokejists pirmā perioda vidū uz tablo panāca 1:1.

”Neteikšu, ka no mūsu puses tā bija labākā spēle. It īpaši to ataino mūsu vairākuma un mazākuma cipari. Zviedrijas čempionātā mums ir labākais vairākums un TOP 3 mazākums. Tieši uz šo spēli nenostrādāja ne tas, ne tas,” atzina Dzierkals. ”Zaudējām divus vārtus mazākumā un nespējām iemest vairākumā. Ļoti ātri ielaidām pirmo golu, kas daudz nozīmē tik svarīgās spēlēs.”

”Jāpiemin arī tas, ka Ženēvas fani hallē radīja ļoti, ļoti labu atmosfēru. Viņi noteikti virzīja spēlētājus uz priekšu un deva spēlētājiem spēku. Spēle bija interesanta,” norādīja hokejists. Centāmies atgūties otrajā un trešajā periodā, bet, protams, atspēlēt divu vārtu deficītu tādā spēlē ir ļoti grūti.”

”Vienus atguvām, trešajā periodā spiedām, spiedām, bet līdz beigām neizspiedām. Var apsveikt Ženēvas komandu ar uzvaru. Protams, žēl, ka pašam neizdevās izcīnīt šādu titulu,” sarūgtinājumu neslēpa Dzierkals.

Latvijas uzbrucējs finālmačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Dzierkals 11 Čempionu hokeja līgas spēlēs izcēlās ar pieciem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm, bet SHL šosezon 36 mačos SHL guvis divus vārtus.