Džeriņam rezultatīvākā spēle sezonā; Ševčenko un Zolmanim trīs punkti (VIDEO)

Svētdien spēles Vācijas pēc spēka 3. līgā (Oberlīga) aizvadīja Latvijas hokejisti.

Andra Džeriņa pārstāvētā Erfūrtas “Black Dragons” mājās ar 6:2 (2:0, 3:2, 1:0) apspēlēja Hernes “EV Miners 2007”.

Džeriņš guva divus vārtus. Latvijas izlases uzbrucējs 26. minūtē iemeta uzvaras ripu, bet otrās trešdaļas izskaņā, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 5:2. Džeriņš izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 15 no 25 (60%) iemetieniem, nopelnīja sešas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Šosezon uzbrucējs astoņās spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Edmunda AugstkalnaElvija BiezāSanda Zolmaņa un Ralfa Rinkes pārstāvētā Esenes “Moskitos” izbraukumā ar 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) pārspēja Leipcigas “IceFighters”.

Augstkalns asistēja otrajos un ceturtajos “Moskitos” vārtos. Aizsargs pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Zolmanis 59. minūtē, raidot ripu tukšā pretinieku cietoksnī, guva viesu pēdējos vārtus, kā arī rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos un ceturtajos vārtos. Uzbrucēja kontā arī četri metieni un pozitīvs lietderības koeficients ”+3”.

Rinke 24. minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc tam asistēja “Moskitos” trešajos un piektajos vārtos. Latviešu uzbrucējs ar Vācijas pasi izpildīja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Savukārt Biezais nebija pieteikts šim mačam.

Šosezon Augstkalns astoņās spēlēs izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles, Zolmanis septiņos mačos sakrājis 12 (2+10) punktus, Biezais sešās spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un piecām piespēlēm, bet Rinke sešos mačos nopelnījis 16 (9+7) punktus.

Artūra Ševčenko pārstāvētā Pasavas “Black Hawks” viesos ar 10:2 (3:2, 2:0, 5:0) sagrāva Bairetas Tigers”.

Ševčenko guva vārtus un atdevas divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs atzīmējās ar vienu metienu un pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Septiņās spēlēs Ševčenko guvis divus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Klāva Plānica un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “Hochstadt EC” izbraukumā ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzveica ”EC Peiting”.

Freidenfelds 36. minūtē panāca uz tablo 1:1. Uzbrucējs izdarīja trīs metienus un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Savukārt Plānics 57. minūtē, realizējot vairākumu, guva uzvaras vārtus. Viņa rēķinā arī divi metieni un neitrāls lietderības koeficients.

Freidenfelds piecās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm, bet Plānics sešos mačos sakrājis piecus (2+3) punktus.

Egila Kalna pārstāvētā Rostokas “Piranhas” mājās papildlaikā ar 3:4 (0:0, 2:0, 1:3, 0:1) piekāpās Gunāra Skvorcova pārstāvētajai Hannoveras “Indians”.

Kalns atzīmējās ar diviem metieniem, divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs piecās spēlēs guvis vienus vārtus.

Skvorcova kontā šoreiz viens metiens, divas soda minūtes un neitrāls lietderības koeficients.

Uzbrucējs astoņos mačos guvis sešus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Edgara Homjakova pārstāvētā ECDC “Memmingen” viesos ar 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) piedzīvoja sagrāvi pret ”Deggendorfer SC”.

Homjakovs izpildīja divus metienus, uzvarēja 13 no 25 (52%) iemetieniem un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs astoņās spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Savukārt Edgara Veilanda pārstāvētā “EV Fussen” savā laukumā piedzīvoja apkaunojošu zaudējumu ar 3:12 (1:2, 1:6, 1:4) pret Bītigheimas/Bisingenas “Steelers”.

Veilands nopelnīja katastrofālu lietderības koeficientu – ”-5”. Tas bija sliktākais rādītājs komandā.

Uzbrucējs septiņās spēlēs ticis pie viena (0+1) punkta.