Diviem Latvijas hokejistiem “sausie” zaudējumi Čehijas 2. līgā

Čehijas pēc spēka otrajā līgā šovakar laukuma devās trīs Latvijas hokejisti.

Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” viesos ar rezultātu 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) zaudēja Preržovas “Zubr”.

Razgals uz ledus pavadīja 15 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 43 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

“Torax Poruba” ar 101 punktu 46 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Razgala komanda jau ir nodrošinājusi vietu Play-off.

Citā mačā “VHK Vsetin” ar Patriku Zabusovu, bet bez savainotā Daniela Bērziņa ierindā viesos ar 2:3 (2:0, 0:0, 0:2, 0:1) papildlaikā atzina Pardubices “Dynamo B” pārākumu.

Zabusovs nospēlētajās 13:36 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem. Bērziņš guvis savainojumu un, visdrīzāk, izlaidīs atlikušo sezonas daļu.

Zabusovs divās spēlēs pie punktiem nav ticis, taču Bērziņš šajā sezonā 26 cīņās izcēlies ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm.

“VHK Vsetin” ierindojas 2. vietā ar 87 punktiem 46 spēlēs.

Savukārt, uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” izbraukumā piekāpās Zlīnas “Berani” ar rezultātu 0:2 (0:1, 0:0, 0:1).

Kulda 17:17 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem un uzvarēja astoņus no 20 iemetieniem.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 43 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 20 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

“Slavia” ar 53 punktiem 46 mačos ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē.