Edgars Kulda divreiz rezultatīvi piespēlē, Razgala komanda nodrošina vietu Play-off

Čehijas pēc spēka otrajā līgā šovakar uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar rezultātu 4:3 (0:2, 1:0, 3:1) apspēlēja Sokolovas “HC Banik”.

Kulda atdeva divas rezultatīvas piespēles, palīdzot panākt 2:2 un 3:2. Uzbrucējs 20:40 minūtēs pa reizei veica un bloķēja metienu, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja sešus no 24 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 41 spēlē guvis desmit vārtus un atdevis 20 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

“Slavia” ar 53 punktiem 44 mačos ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Citā spēlē uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar 4:3 (2:0, 0:2, 2:1) apspēlēja bez savainotā Daniela Bērziņa spēlējošo “VHK Vsetin”.

Ostravas komandai šī uzvara nodrošināja vietu Play-off.

Razgals sev atvēlētajās 16:50 minūtēs saņēma vienu divu minūšu noraidījumu, vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un bloķēja vienu sāncenšu metienu.

Latvietis nav spējis gūt punktus četrās spēlēs pēc kārtas.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 41 spēlē guvis desmit vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

Bērziņš guvis savainojumu un, visdrīzāk, izlaidīs atlikušo sezonas daļu.

“Torax Poruba” ar 99 punktiem 44 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere, bet “VHK Vsetin” ierindojas pozīciju zemāk – 2. vietā – ar 83 punktiem 44 spēlēs.

Visbeidzot Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) zaudēja Trebičas “SK Horacka Slavia”

Ozols 18:33 minūtēs bloķēja vienu metienu.

Aizsargs 40 spēlēs Čehijas 2. līgas komandas “Dukla” kreklā atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet piecos mačos “HK Olomouc” rindās Čehijas Ekstralīgā palicis bez punktiem.

“Dukla” ar 62 punktiem 43 mačos atrodas devītajā pozīcijā.