Daugaviņam trešais zaudējums pēc kārtas

Trešo zaudējumu pēc kārtas Vācijas hokeja līgā (DEL) šovakar piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters”, kas viesos ar 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) piekāpās Fištaunas “Penguins”.

Mājinieki 15. minūtē atklāja mača rezultātu, bet otrajā trešdaļā iemeta vēl divus vārtus pretinieku cietoksnī un panāca pārliecinošo 3:0. Laika posmā no 45. līdz 46. minūtei ”Roosters” iemeta divas ripas un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3). Divas sekundes pirms pamatlaika beigām ”Penguins” ar metienu tukšos vārtos panāca 4:2.

Daugaviņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no četriem (50%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pieredzējušais latviešu uzbrucējs šosezon 44 spēlēs Daugaviņš ir sakrājis 35 (17+18) punktus.

”Roosters” ar 60 punktiem 44 mačos ieņem 12. vietu 15 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL