Daniels Bērziņš iemet mazākumā, Ozolam un Edgaram Kuldam zaudējumi (VIDEO)

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:2, 1:0) savā laukumā pārspēja “Trebic” klubu.

Bērziņš šajā mačā 17 minūtēs un 22 sekundēs guva vārtus, trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 53% iemetienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Hokejists ar vārtu guvumu izcēlās otrās trešdaļas 13. sekundē, “VHK Vsetin” spēlējot mazākumā.

Uzbrucējs šajā sezonā 11 cīņās izcēlies ar trim vārtiem un četrām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 31 punktu 14 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Edgara Kuldas Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) mājās piekāpās Litomerices “Stadion” vienībai.

Kulda šajā mačā 19 minūtēs un 20 sekundēs izdarīja septiņus (!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs 14 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis sešas piespēles, bet “Slavia” ar 14 punktiem 14 mačos atrodas 12. vietā līgā.

Visbeidzot, Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” mājās ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) zaudēja Znojmo “Orli” klubam

Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 12 minūtes un 39 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā aizsargs 14 cīņās nopelnījis vārtu guvumu un trīs rezultatīvas piespēles, bet “Dukla” ar 25 punktiem 14 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.