Bunča kārtējie vārti palīdz “Nitra” izvirzīties vadībā sērijā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla trešajā mačā Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 5:2 (1:2, 1:0, 3:0) mājās uzvarēja “Kosice” vienību.

Buncis šajā mačā 13 minūtēs un 20 sekundēs guva vārtus, izdarīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Buncim šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles, bet sešos Play-off mačos uzbrucējs guvis trīs vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“Kosice” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Citā spēlē Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Bratislavas “Slovan” klubu.

Pavlovs 21 minūtē un 19 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 48% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Zabusovs 17 minūtēs un 18 sekundēs pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet sešās Play-off spēlēs uzbrucējam vārti trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet šī bija uzbrucēja pirmā Play-off cīņa.

“Dukla” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.