Bukarts uguņo Čehijā, lielisks mačs arī Dzierkalam (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas Ekstralīgā. Tikmēr uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals atzīmējās ar diviem rezultativitātes punktiem mačā pret latviešu pārstāvēto Kladno ”Rytiri”.

Pateicoties Roberta Bukarta lieliskajam sniegumam, Vitkovices ”Ridera” viesos ar 5:2 (4:2, 0:0, 1:0) apspēlēja Brno ”Kometa”.

Latviešu uzbrucējs sestajā minūtē guva komandas otros vārtus un atguva ”Ridera” vadību (2:1), bet pirmās trešdaļas turpinājumā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja viesu nākamajos divos vārtu guvumos.

Bukarts nospēlēja 16 minūtes un 11 sekundes, trīsreiz metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu un maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases uzbrucējs 38 spēlēs ir sakrājis 34 (17+17) punktus.

Mārtiņš Dzierkals ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli palīdzēja Česke Budejovices ”Motor”, ko pārstāv arī aizsargs Kristofers Bindulis, mājās ar 6:2 (3:1, 1:0, 2:1) sakaut Kristapa Sotnieka un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvēto Kladno ”Rytiri”.

Latviešu uzbrucējs 13. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca 3:0, bet 59. minūtē asistēja ”Motor” pēdējā vārtu guvumā.

Dzierkals 17 minūšu un 35 sekunžu laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 37 spēlēs ir nopelnījis 16 (5+11) punktus.

Bindulis laukumā pavadīja 16 minūtes un 34 sekundes, reizi metot pa vārtiem, bloķējot trīs pretinieku metienus, izpildot vienu spēka paņēmienu un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Cibuļskis nospēlētajās 18 minūtēs un astoņās sekundēs bloķēja divus pretinieku metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tikmēr Sotnieks nebija pieteikts šim mačam.

Citā mačā uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Pilzenes ”Škoda”.

Bičevskis 19 minūšu un 16 sekunžu laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 11 no 23 (48%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga