Bukartam vārti latviešu derbijā, rezultatīvs arī Balinskis (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā latviešu pārstāvēto klubu duelī, bet aizsargs Uvis Balinskis citā mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Bukarta pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” izbraukumā ar 5:3 (1:1, 1:2, 3:0) pārspēja aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvēto Triņecas ”Ocelari”. Viesi pēdējā trešdaļā guva trīs bezatbildes vārtus un nodrošināja uzvaru.

Pieredzējušais Bukarts 32. minūtē guva komandas otros vārtus mačā un panāca tobrīd uz tablo 2:2. Latviešu uzbrucējs bija precīzs otrajā spēlē pēc kārtas. Šosezon četros aizvadītajos mačos viņš ir atzīmējies ar trim vārtu guvumiem.

Bukarts šoreiz laukumā pavadīja 16 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Čukste nospēlēja 18 minūtes un 37 sekundes, bloķējot vienu sāncenšu metienu un spēli noslēdzot ar katastrofālu lietderības koeficientu (-4).

Cits Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1) atzina Brno “Kometa” pārākumu.

Latviešu hokejists 37. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Bili Tygri” tobrīd izvirzīties vadībā ar 2:1. Četros jaunās sezonas mačos Balinskis ir nopelnījis trīs (1+2) rezultativitātes punktus.

Latvijas izlases aizsargs uz ledus pavadīja 22 minūtes un 44 sekundes (otrais lielākais spēlēs laiks komandā), kuru laikā trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā spēlē uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) uzveica Pardubices ”Dinamo”. Bičevskis nospēlēja 15 minūtes un 34 sekundes, bloķējot vienu pretinieku metienu, uzvarot 10 no 14 (71%) iemetieniem un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat panākumu svinēja arī Latvijas izlases aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri” savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) apspēlēja Hradeckrāloves ”Mountfield”.

Sotnieks laukumā atradās 18 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā piecus sāncenšu metienus un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Tikmēr Cibuļskis nospēlēja 16 minūtes un 56 sekundes, bloķējot trīs pretinieku metienus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga